Gad

Polecamy
NetPartners

Łada Biłgoraj >> Wyniki >> IV liga >> grupa II >> sezon 2020/2021

Wyniki >> IV liga >> grupa II >> sezon 2020/2021

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Victoria Żmudź 0-0 Gryf Gmina Zamość 2 sierpnia, 18:00
Granit Bychawa 3-0 Unia Hrubieszów 2 sierpnia, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 8-0 Kłos Gmina Chełm 2 sierpnia, 17:00
Świdniczanka Świdnik Mały 4-2 Unia Białopole 1 sierpnia, 11:00
Grom Różaniec 3-1 Kryształ Werbkowice 2 sierpnia, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-3 (wo) Huczwa Tyszowce 2 sierpnia, 17:00
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Gryf Gmina Zamość 2-1 Huczwa Tyszowce 9 sierpnia, 17:00
Kryształ Werbkowice 6-0 Łada 1945 Biłgoraj 9 sierpnia, 17:00
Unia Białopole 0-4 Grom Różaniec 8 sierpnia, 16:00
Kłos Gmina Chełm 0-1 Świdniczanka Świdnik Mały 8 sierpnia, 16:00
Unia Hrubieszów 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 sierpnia, 17:00
Victoria Żmudź 3-0 Granit Bychawa 8 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 12 sierpnia

Granit Bychawa 2-1 Gryf Gmina Zamość 12 sierpnia, 17:30
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Victoria Żmudź 12 sierpnia, 17:00
Świdniczanka Świdnik Mały 3-0 Unia Hrubieszów 12 sierpnia, 17:00
Grom Różaniec 2-0 Kłos Gmina Chełm 12 sierpnia, 18:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-3 Unia Białopole 12 sierpnia, 17:00
Huczwa Tyszowce 4-0 Kryształ Werbkowice 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 15-16 sierpnia

Gryf Gmina Zamość 0-0 Kryształ Werbkowice 15 sierpnia, 17:00
Unia Białopole 1-3 Huczwa Tyszowce 15 sierpnia, 11:00
Kłos Gmina Chełm 5-0 Łada 1945 Biłgoraj 16 sierpnia, 17:00
Unia Hrubieszów 1-0 Grom Różaniec 16 sierpnia, 17:00
Victoria Żmudź 4-3 Świdniczanka Świdnik Mały 15 sierpnia, 16:00
Granit Bychawa 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 22-23 sierpnia

Tomasovia Tomaszów Lubelski 6-0 Gryf Gmina Zamość 23 sierpnia, 17:00
Świdniczanka Świdnik Mały 2-0 Granit Bychawa 22 sierpnia, 16:00
Grom Różaniec 0-1 Victoria Żmudź 23 sierpnia, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Unia Hrubieszów 22 sierpnia, 17:00
Huczwa Tyszowce 0-1 Kłos Gmina Chełm 23 sierpnia, 16:00
Kryształ Werbkowice 2-1 Unia Białopole 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

Gryf Gmina Zamość 5-2 Unia Białopole 29 sierpnia, 13:00
Kłos Gmina Chełm 1-5 Kryształ Werbkowice 29 sierpnia, 14:00
Unia Hrubieszów 3-3 Huczwa Tyszowce 30 sierpnia, 17:00
Victoria Żmudź 3-0 Łada 1945 Biłgoraj 29 sierpnia, 16:00
Granit Bychawa 2-1 Grom Różaniec 29 sierpnia, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Świdniczanka Świdnik Mały 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 7 - 5-6 września

Świdniczanka Świdnik Mały 4-0 Gryf Gmina Zamość 6 września, 14:00
Grom Różaniec 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 września, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-6 Granit Bychawa 6 września, 16:00
Huczwa Tyszowce 1-2 Victoria Żmudź 6 września, 16:00
Kryształ Werbkowice 0-0 Unia Hrubieszów 6 września, 16:00
Unia Białopole 0-3 Kłos Gmina Chełm 5 września, 11:00

Kolejka 8 - 12-13 września

Gryf Gmina Zamość 1-0 Kłos Gmina Chełm 12 września, 16:00
Unia Hrubieszów 3-2 Unia Białopole 13 września, 16:00
Victoria Żmudź 1-0 Kryształ Werbkowice 12 września, 16:00
Granit Bychawa 2-2 Huczwa Tyszowce 13 września, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 10-0 Łada 1945 Biłgoraj 13 września, 16:00
Świdniczanka Świdnik Mały 3-3 Grom Różaniec 13 września, 13:00

Kolejka 9 - 19-20 września

Grom Różaniec 0-2 Gryf Gmina Zamość 20 września, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-7 Świdniczanka Świdnik Mały 20 września, 16:00
Huczwa Tyszowce 0-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 20 września, 15:00
Kryształ Werbkowice 1-0 Granit Bychawa 20 września, 16:00
Unia Białopole 0-1 Victoria Żmudź 20 września, 15:00
Kłos Gmina Chełm 0-0 Unia Hrubieszów 20 września, 11:00

Kolejka 10 - 26-27 września

Gryf Gmina Zamość 2-0 Unia Hrubieszów 26 września, 16:00
Victoria Żmudź 2-0 Kłos Gmina Chełm 26 września, 16:00
Granit Bychawa 4-1 Unia Białopole 27 września, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2 Kryształ Werbkowice 27 września, 15:00
Świdniczanka Świdnik Mały 1-2 Huczwa Tyszowce 27 września, 13:00
Grom Różaniec 5-0 Łada 1945 Biłgoraj 27 września, 16:00

Kolejka 11 - 3-4 października

Łada 1945 Biłgoraj 1-0 Gryf Gmina Zamość 3 października, 16:00
Huczwa Tyszowce 0-3 Grom Różaniec 4 października, 15:00
Kryształ Werbkowice 0-0 Świdniczanka Świdnik Mały 4 października, 15:00
Unia Białopole 1-5 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 października, 15:00
Kłos Gmina Chełm 0-0 Granit Bychawa 3 października, 11:00
Unia Hrubieszów 1-1 Victoria Żmudź 4 października, 15:00

Kolejka 12 - 10-11 października

Gryf Gmina Zamość 0-2 Victoria Żmudź 11 października, 15:00
Unia Hrubieszów 0-0 Granit Bychawa 10 października, 11:00
Kłos Gmina Chełm 0-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 października, 11:00
Unia Białopole 1-6 Świdniczanka Świdnik Mały 11 października, 14:00
Kryształ Werbkowice 0-1 Grom Różaniec 11 października, 11:00
Huczwa Tyszowce 2-1 Łada 1945 Biłgoraj 11 października, 15:00

Kolejka 13 - 17-18 października

Huczwa Tyszowce 6-0 Gryf Gmina Zamość 18 października, 15:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-1 Kryształ Werbkowice 18 października, 15:00
Grom Różaniec 3-2 Unia Białopole 18 października, 15:00
Świdniczanka Świdnik Mały 1-0 Kłos Gmina Chełm 18 listopada, 13:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-1 Unia Hrubieszów 4 listopada, 13:00
Granit Bychawa 1-0 Victoria Żmudź 17 października, 15:00

Kolejka 14 - 24-25 października

Gryf Gmina Zamość 0-3 Granit Bychawa 24 października, 15:00
Victoria Żmudź 0-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 października, 14:00
Unia Hrubieszów 0-2 Świdniczanka Świdnik Mały 25 października, 14:00
Kłos Gmina Chełm 0-1 Grom Różaniec 24 października, 14:00
Unia Białopole 1-3 Łada 1945 Biłgoraj 4 listopada, 14:00
Kryształ Werbkowice 3-2 Huczwa Tyszowce 4 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 31 października

Kryształ Werbkowice 2-0 Gryf Gmina Zamość 31 października, 13:00
Huczwa Tyszowce 1-0 Unia Białopole 31 października, 14:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Kłos Gmina Chełm 31 października, 14:00
Grom Różaniec 3-0 (wo.) Unia Hrubieszów 31 października, 14:00
na boisku 1:0, w drużynie gości wystąpiła zbyt mała ilość młodzieżowców
Świdniczanka Świdnik Mały 0-0 Victoria Żmudź 31 października, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5-0 Granit Bychawa 18 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 7-8 listopada

Gryf Gmina Zamość 0-6 Tomasovia Tomaszów Lubelski 28 listopada, 12:00
Granit Bychawa 1-0 Świdniczanka Świdnik Mały 28 listopada, 13:00
Victoria Żmudź 0-0 Grom Różaniec 7 listopada, 13:00
Unia Hrubieszów 5-0 Łada 1945 Biłgoraj 28 listopada, 13:00
Kłos Gmina Chełm 0-2 Huczwa Tyszowce 7 listopada, 11:00
Unia Białopole 1-2 Kryształ Werbkowice 8 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 11 listopada

Unia Białopole 1-2 Gryf Gmina Zamość 25 listopada, 13:00
Kryształ Werbkowice 1-0 Kłos Gmina Chełm 11 listopada, 13:00
Huczwa Tyszowce 3-3 Unia Hrubieszów 25 listopada, 13:00
Łada 1945 Biłgoraj - Victoria Żmudź 5 grudnia, 12:00
Grom Różaniec 2-2 Granit Bychawa 11 listopada, 14:00
Świdniczanka Świdnik Mały 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 25 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 14-15 listopada

Gryf Gmina Zamość 2-1 Świdniczanka Świdnik Mały 14 listopada, 12:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Grom Różaniec 15 listopada, 13:00
Granit Bychawa 6-0 Łada 1945 Biłgoraj 25 listopada, 13:00
Victoria Żmudź 3-0 Huczwa Tyszowce 29 listopada, 12:00
Unia Hrubieszów 2-1 Kryształ Werbkowice 15 listopada, 13:00
Kłos Gmina Chełm 3-0 Unia Białopole 14 listopada, 11:00

Kolejka 19 - 21-22 listopada

Kłos Gmina Chełm 1-1 Gryf Gmina Zamość 21 listopada, 11:00
Unia Białopole 1-4 Unia Hrubieszów 22 listopada, 13:00
Kryształ Werbkowice 3-2 Victoria Żmudź 21 listopada, 13:00
Huczwa Tyszowce 2-1 Granit Bychawa 21 listopada, 13:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 listopada, 13:00
Grom Różaniec 1-2 Świdniczanka Świdnik Mały 21 listopada, 13:30

Kolejka 20 - 13-14 marca

Gryf Gmina Zamość - Grom Różaniec
Świdniczanka Świdnik Mały - Łada 1945 Biłgoraj
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Huczwa Tyszowce
Granit Bychawa - Kryształ Werbkowice
Victoria Żmudź - Unia Białopole
Unia Hrubieszów - Kłos Gmina Chełm

Copyright © 2003-2020 by

Łada Biłgoraj