Polecamy
Pomoc

Pomoc

NetPartners

Łada Biłgoraj >> I LWJM >> sezon 2019/2020

Wyniki >> I LWJM grupa C >> sezon 2019/2020

Kolejka 1 - 28-29 marca

MOSiR Lubartów - Lublinianka II Lublin
Start Krasnystaw - Łada 1945 Biłgoraj
Unia Hrubieszów - Włodawianka Włodawa

Kolejka 2 - 4-5 kwietnia

Lublinianka II Lublin - Włodawianka Włodawa
Łada 1945 Biłgoraj - Unia Hrubieszów
MOSiR Lubartów - Start Krasnystaw

Kolejka 3 - 11-12 kwietnia

Start Krasnystaw - Lublinianka II Lublin
Unia Hrubieszów - MOSiR Lubartów
Włodawianka Włodawa - Łada 1945 Biłgoraj

Kolejka 4 - 18-19 kwietnia

Lublinianka II Lublin - Łada 1945 Biłgoraj
MOSiR Lubartów - Włodawianka Włodawa
Start Krasnystaw - Unia Hrubieszów

Kolejka 5 - 9 maja

Unia Hrubieszów - Lublinianka II Lublin
Włodawianka Włodawa - Start Krasnystaw
Łada 1945 Biłgoraj - MOSiR Lubartów

Kolejka 6 - 16-17 maja

Lublinianka II Lublin - MOSiR Lubartów
Łada 1945 Biłgoraj - Start Krasnystaw
Włodawianka Włodawa - Unia Hrubieszów

Kolejka 7 - 23-24 maja

Włodawianka Włodawa - Lublinianka II Lublin
Unia Hrubieszów - Łada 1945 Biłgoraj
Start Krasnystaw - MOSiR Lubartów

Kolejka 8 - 30 maja

Lublinianka II Lublin - Start Krasnystaw
MOSiR Lubartów - Unia Hrubieszów
Łada 1945 Biłgoraj - Włodawianka Włodawa

Kolejka 9 - 6 czerwca

Łada 1945 Biłgoraj - Lublinianka II Lublin
Włodawianka Włodawa - MOSiR Lubartów
Unia Hrubieszów - Start Krasnystaw

Kolejka 10 - 13 czerwca

Lublinianka II Lublin - Unia Hrubieszów
Start Krasnystaw - Włodawianka Włodawa
MOSiR Lubartów - Łada 1945 Biłgoraj

Wyniki >> I LWJM grupa B >> sezon 2019/2020

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Widok Lublin 3-3 Chełmianka Chełm 17 sierpnia, 11:00
Wisła Puławy 8-2 Stal Kraśnik 17 sierpnia, 13:00
Lublinianka Lublin 7-3 TOP 54 Biała Podlaska 17 sierpnia, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-1 MOSiR Lubartów 17 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 21 sierpnia

Chełmianka Chełm 2-0 MOSiR Lubartów 21 sierpnia, 16:00
TOP 54 Biała Podlaska 8-0 Łada 1945 Biłgoraj 18 września, 15:30
Stal Kraśnik 0-0 Lublinianka Lublin 21 sierpnia, 19:00
Widok Lublin 0-4 Wisła Puławy 20 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Wisła Puławy 12-0 Chełmianka Chełm 25 sierpnia, 13:00
Lublinianka Lublin 4-0 Widok Lublin 24 sierpnia, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-2 Stal Kraśnik 11 września, 17:00
MOSiR Lubartów 1-3 TOP 54 Biała Podlaska 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Chełmianka Chełm 0-1 TOP 54 Biała Podlaska 31 sierpnia, 13:30
Stal Kraśnik 1-1 MOSiR Lubartów 31 sierpnia, 13:30
Widok Lublin 5-2 Łada 1945 Biłgoraj 1 września, 17:00
Wisła Puławy 5-1 Lublinianka Lublin 1 września, 11:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Lublinianka Lublin 1-1 Chełmianka Chełm 7 września, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-6 Wisła Puławy 7 września, 13:30
MOSiR Lubartów 1-0 Widok Lublin 7 września, 11:00
TOP 54 Biała Podlaska 5-2 Stal Kraśnik 7 września, 14:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Chełmianka Chełm 4-4 Stal Kraśnik 15 września, 13:30
Widok Lublin 1-2 TOP 54 Biała Podlaska 14 września, 11:00
Wisła Puławy 3-2 MOSiR Lubartów 15 września, 13:00
Lublinianka Lublin 1-1 Łada 1945 Biłgoraj 14 września, 15:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Łada 1945 Biłgoraj 2-3 Chełmianka Chełm 21 września, 13:30
MOSiR Lubartów 0-2 Lublinianka Lublin 21 września, 11:00
TOP 54 Biała Podlaska 5-2 Wisła Puławy 21 września, 15:00
Stal Kraśnik 1-0 Widok Lublin 21 września, 13:30

Kolejka 8 - 28-29 września

Chełmianka Chełm 4-0 Widok Lublin 28 września, 11:00
Stal Kraśnik 1-5 Wisła Puławy 28 września, 13:00
TOP 54 Biała Podlaska 1-2 Lublinianka Lublin 29 września, 13:00
MOSiR Lubartów 0-2 Łada 1945 Biłgoraj 28 września, 11:00

Kolejka 9 - 5-6 października

MOSiR Lubartów 0-2 Chełmianka Chełm 5 października, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-2 TOP 54 Biała Podlaska 5 października, 12:00
Lublinianka Lublin 1-1 Stal Kraśnik 5 października, 17:00
Wisła Puławy 3-3 Widok Lublin 5 października, 13:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Chełmianka Chełm 1-4 Wisła Puławy 13 października, 11:00
Widok Lublin 0-4 Lublinianka Lublin 17 listopada, 11:00
Stal Kraśnik 2-0 Łada 1945 Biłgoraj 12 października, 13:30
TOP 54 Biała Podlaska 6-1 MOSiR Lubartów 12 października, 11:00

Kolejka 11 - 19-20 października

TOP 54 Biała Podlaska 4-3 Chełmianka Chełm 20 października, 13:00
MOSiR Lubartów 0-0 Stal Kraśnik 19 października, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Widok Lublin 19 października, 13:30
Lublinianka Lublin 2-2 Wisła Puławy 19 października, 15:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Chełmianka Chełm 2-0 Lublinianka Lublin 27 października, 13:30
Wisła Puławy 9-4 Łada 1945 Biłgoraj 27 października, 13:00
Widok Lublin 1-0 MOSiR Lubartów 26 października, 11:00
Stal Kraśnik 2-1 TOP 54 Biała Podlaska 30 października, 12:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Stal Kraśnik 2-4 Chełmianka Chełm 2 listopada, 11:00
TOP 54 Biała Podlaska 1-3 Widok Lublin 3 listopada, 13:00
MOSiR Lubartów 1-7 Wisła Puławy 2 listopada, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 3-3 Lublinianka Lublin 3 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Chełmianka Chełm 13-2 Łada 1945 Biłgoraj 9 listopada, 13:30
Lublinianka Lublin 1-0 MOSiR Lubartów 9 listopada, 14:00
Wisła Puławy 9-2 TOP 54 Biała Podlaska 9 listopada, 11:00
Widok Lublin 2-2 Stal Kraśnik 9 listopada, 11:00

Copyright © 2003-2020 by

Łada Biłgoraj