Polecamy
|
Wyniki Pucharu Polski >> sezon 2003/2004
II runda
Płomień Spartan Nieledew 3-0 (wo) Iskra Koniuchy
Łada II Biłgoraj 3-1 Olimpiakos Tarnogród
Metalowiec Goraj 0-4 Relax Księżpol
Granica II Lubycza Królewska 5-1 Sparta Wożuczyn
Victoria Łukowa/Chmielek 5-3 Grom Różaniec
Pogoń 96 Łaszczówka 0-5 Drewmet Rolmos Susiec
Cosmos Józefów 4-1 Sokół Zwierzyniec
Orkan Bełżec 2-6 Korona Łaszczów
Perła Deszkowice 0-3 (wo) Omega Stary Zamość
AMSPN Hetman Zamość 3-6 Ostoja Skierbieszów
Kresy Dołhobyczów 4-3 Unia Hrubieszów
Igros Krasnobród 4-3 Nord 98 Wysokie
Orion Dereźnia Solska 1-8 Echo Zawada
Huczwa Tyszowce 0-3 Kryształ Werbkowice
III runda
Płomień Spartan Nieledew 3-6 Korona Łaszczów
Łada II Biłgoraj 5-3 Drewmet Rolmos Susiec
Granica II Lubycza Królewska 3-1 Echo Zawada
Victoria Łukowa/Chmielek 6-3 Relax Księżpol
Cosmos Józefów 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn
Kresy Dołhobyczów 4-3 Kryształ Werbkowice
Igros Krasnobród 2-5 Hetman II Zamość
Ostoja Skierbieszów 5-1 Omega Stary Zamość
IV runda
Łada II Biłgoraj 5-3 Cosmos Józefów
Victoria Łukowa/Chmielek 2-4 Ostoja Skierbieszów
Kresy Dołhobyczów 3-4 Korona Łaszczów
Granica II Lubycza Królewska 3-0 (wo) Hetman II Zamość
1/4 finału
Łada II Biłgoraj 0-4 Łada Biłgoraj
7 kwietnia
Korona Łaszczów 0-1 Granica Lubycza Królewska
7 kwietnia
Ostoja Skierbieszów 0-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
21 kwietnia
Granica II Lubycza Królewska 1-4 Hetman Zamość
20 kwietnia
1/2 finału - 5 maja
Łada Biłgoraj 3-2 Hetman Zamość
5 maja, 17:00
Granica Lubycza Królewska 2-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
5 maja, 17:00
Finał (w Łukowej) - 18 maja
Granica Lubycza Królewska 0-3 Łada Biłgoraj
1/2 finału (LZPN) - 2 czerwca, 9 czerwca
Łada Biłgoraj 5-1 Victoria Parczew
2 czerwca, 17:00
Stal Kraśnik 5-0 Chełmianka Chełm 2 czerwca, 17:00
Victoria Parczew 1-0 Łada Biłgoraj 9 czerwca, 17:00
Chełmianka Chełm 2-0 Stal Kraśnik
8 czerwca, 17:00
Finał (LZPN w Tomaszowie Lubelskim) - 16 czerwca
Stal Kraśnik 3-2 Łada Biłgoraj
Runda wstępna - 24 lipca
Lechia Gdańsk 2-2 (pk. 4-2) Jagiellonia II Białystok 24 lipca, 16:00
MG MZKS Kozienice 3-0 (wo) Pogoń Staszów 24 lipca, 16:00
Burza Gręboszów 0-2 Gawin Królewska Wola 24 lipca, 16:00
Polonia Słubice 1-2 Odra Chojna 24 lipca, 16:00
Warta Poznań 0-2 Raków Częstochowa 24 lipca, 16:00
Chemik Bydgoszcz 3-1 Huragan Morąg 24 lipca, 16:00
Przebój Wolbrom 2-1 LZS Turbia 24 lipca, 16:00
Łada Biłgoraj 1-0 WKS Wieluń 24 lipca, 16:00
I runda - 3 sierpnia
Lechia Gdańsk 3-3 (pk. 0-2) Szczakowianka Jaworzno 3 sierpnia, 16:00
MG MZKS Kozienice 0-4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 sierpnia, 16:00
Gawin Królewska Wola 1-2 Zagłębie Lubin 3 sierpnia, 16:00
Odra Chojna 0-1 Arka Gdynia 3 sierpnia, 16:00
Raków Częstochowa 2-3 GKS Bełchatów 3 sierpnia, 16:00
Chemik Bydgoszcz 0-3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 sierpnia, 16:00
Przebój Wolbrom 1-4 Górnik Polkowice 3 sierpnia, 16:00
Łada Biłgoraj 2-2 (pk. 4-2) Piast Gliwice 3 sierpnia, 16:00
Warmia Grajewo 1-4 Polonia Warszawa 3 sierpnia, 16:00
Olimpia Sztum 2-0 Jagiellonia Białystok 3 sierpnia, 16:00
Mazowsze Grójec 1-1 (pk. 2-1) RKS Radomsko 3 sierpnia, 16:00
Skalnik Gracze 2-1 Cracovia 3 sierpnia, 16:00
Korona Kielce 3-0 Widzew Łódź 3 sierpnia, 16:00
Stal Mielec 2-1 Aluminium Konin 3 sierpnia, 16:00
Promień Żary 0-4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 sierpnia, 16:00
Koszarawa Żywiec 3-0 Polar Wrocław 3 sierpnia, 16:00
Sparta Świdnica 2-3 Pogoń Szczecin 4 sierpnia, 16:00
Warta Sieradz 0-5 Łódzki KS 3 sierpnia, 16:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-1 Ruch Chorzów 3 sierpnia, 16:00
Stal Kraśnik 1-2 Tłoki Gorzyce 3 sierpnia, 16:00
Wisła II Kraków 1-2 Kujawiak Włocławek 3 sierpnia, 16:00
Victoria Września 0-4 Kotwica Kołobrzeg 3 sierpnia, 16:00 |
|