Gad

Polecamy
NetPartners

Łada 1945 Biłgoraj - przekaż 1% podatku Ładzie

Przekaż 1% podatku Ładzie!

Klub Łada 1945 Biłgoraj oraz Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej nawiązały współpracę efektem której jest stworzenie Funduszu ŁADA Biłgoraj. Dzięki temu 1% podatku możecie przekazać Państwo na rzecz rozwoju biłgorajskiej piłki. Jak to zrobić? Jest to bardzo proste!

Krok 1 - Obliczyć kwotę, którą chcesz przekazać
Po wyliczeniu, ile podatku będziemy mieli do zapłacenia w tym roku, w ostatnich rubrykach zeznania podatkowego (PIT-28 poz. 126; PIT-36 poz. 305; PIT-36L poz. 105; PIT-37 poz. 124; PIT-38 poz. 58; PIT-39 poz. 51) wpisujemy numer pod jakim widnieje w Krajowym Rejestrze Sądowym Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej tj. 82324.

Wpisujemy także kwotę, którą chcemy przekazać dla organizacji pożytku publicznego, nie może ona jednak przekraczać 1% podatku należnego, wynikającego z zeznania podatkowego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół (art.45 ust.5c ustawy o pdpf).
Jednocześnie, podatnik w składanym przez siebie zeznaniu podatkowym może również podać dodatkowe informacje, które w jego ocenie mogą mieć wpływ na dystrybucję środków gromadzonych przez organizację pożytku publicznego (cel szczegółowy 1%). Tutaj wpisujemy nazwę: Fundusz ŁADA Biłgoraj

Krok 2 - Wypełniony formularz PIT przekazujesz do swojego Urzędu Skarbowego.
Złóż do 30 kwietnia formularz PIT w Urzędzie Skarbowym. Urząd do lipca 2014 r., przekaże 1% podatku na konto Fundacji. Podatnik nie może podzielić swojego 1% między kilka organizacji.

Krok 3 - Poczuj satysfakcję - zatrzymałeś 1% państwowych pieniędzy w Biłgoraju
Dzięki Tobie klub Łada 1945 Biłgoraj będzie mógł się rozwijać i przynosić swoimi meczami radość i satysfakcję mieszkańcom Biłgoraja. Dzięki Tobie kontynuowane będzie profesjonalne szkolenie grup młodzieżowych, a dzieci z Biłgoraja będą miały świetne możliwości do rozwijania swoich talentów i realizacji marzeń.
Copyright © 2003-2020 by

Łada Biłgoraj