Archiwum newsĂłw 13.03.2004-10.11.2008

Konkretna oferta

04.09.2006, 16:20 - dodał Administrator
Po słabych występach Tomasza Kycia, działacze beniaminka rozpoczęli poszukiwania nowego bramkarza. W piątek Łada potwierdziła do gry doskonale znanego z występów na czwartoligowych boiskach Nikolaja Fokina – Spora w tym zasługa szkoleniowca – przyznaje ukraiński bramkarz.

Długo się nie zastanawiałeś nad ofertą Łady.
- Bo była bardzo konkretna, a poza tym chciałem ponownie współpracować z trenerem Markiem Sadowskim. Przyznam jednak, że opinii o Ładzie zasięgnąłem u Siergieja Sawczuka, który bardzo chwali sobie grę w tym klubie.
Po rozstaniu z Granicą wszelki słuch o tobie zaginął.
- Grałem w II lidze ukraińskiej, jednak występy tam to nie to samo, co gra w Polsce. Tu, nawet w IV lidze, wszyscy żyją wydarzeniami w klubie, a tam nawet wygrana w pucharze nad pierwszoligową drużyną przeszła bez większych euforii.
Wiele się mówiło, a nawet pisało, kiedy opuszczałeś Lubyczę Królewską.
- Nie chciałem czekać i chodzić na kolanach po pieniądze, które mi się należy.

Autor: MAP
Źródło: Dziennik Wschodni

[wróć do newsów]


Info

Skomentuj newsa na forum

Powered by PsNews