NetPartners

Łada Biłgoraj > Strona główna

Statystyki rundy jesiennej

Administrator 03.12.2019

Zapraszamy do zapoznania się ze statystykami przygotowanymi przez Administratora. Znajdziecie w nich między innymi czas gry poszczególnych zawodników, czy informację który z graczy zanotował największą ilość asyst podczas jesiennych czwartoligowych zmagań.

Aktualizacja

Administrator 29.11.2019

Po niespełna rocznej przerwie został zaktualizowany dział Łada on-tour!. Przy okazji w dalszym ciągu zachęcamy do wysyłania Waszych zdjęć z różnych zakątków świata!

Nowe zdjęcia

Administrator 20.11.2019

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ligowego pojedynku z Victorią Żmudź. Autorem zdjęć jest oczywiście Karol.

Zobacz zdjęcia

Ósme miejsce po jesieni

Administrator 19.11.2019

Po pierwszej wiosennej kolejce, która została rozegrana awansem nasza drużyna zimę spędzi na 8 miejscu. Czytaj więcej >>

Relacja ze Żmudzi

BKS1945 18.11.2019

Na ostatni wyjazd w tym roku jedziemy autokarem i furką w 58 osób. Razem z nami obecni są kibice Stali Stalowa Wola (10) i Stali Rzeszów (10), którym dziękujemy za wsparcie! Niestety 30 kilometrów przed miejscem docelowym awarii ulega nasz autokar. Czekamy aż przewoźnik podstawi zastępczy pojazd - jednak zanim to nastąpiło mecz dobiegł końca.

Trzeci wyjazdowy remis z rzędu

Administrator 16.11.2019

Remisujemy na wyjeździe z Victorią Żmudź 1:1. Bramkę strzelił Bartosz Grasza. Nasz zespół przez prawie całą drugą połowę grał w 10 po czerwonej kartce Janusza Biruta.

Historia pojedynków z Victorią Żmudź

Administrator 15.11.2019

W dotychczasowych spotkaniach z Victorią Żmudź mamy korzystny bilans, a najlepszym strzelcem biało-niebieskich w tej statystyce jest Arkadiusz Czok, który do tej pory zaaplikował jutrzejszym rywalom 5 bramek. Czytaj więcej >>