Husarz

Łada Biłgoraj > Strona główna

Unia Hrubieszów - Łada 5:0 (3:0)

Administrator 28.11.2020

W kolejnym ligowym, a zarazem ostatnim tegorocznym wyjazdowym spotkaniu przegrywamy wysoko na wyjeździe z Unią Hrubieszów 0:5.

Ostatni tydzień na długo zapisze się w naszej pamięci. Nie takich wyników spodziewaliśmy się po powrocie drużyny z kwarantanny. Niestety musimy po raz kolejny przełknąć gorzką pigułkę i spróbować zapomnieć zarówno o dzisiejszym spotkaniu w Hrubieszowie, jak i poprzednim w Bychawie. Jest to trudny czas, zarówno dla całej drużyny, ale także biało-niebieskiej społeczności. Jednak wierzymy, że niebawem wróci do nas piłkarska radość.

- Przespaliśmy pierwszą połowę. Była to jedna z najgorszych odsłon jakie widziałem w swojej roli. W drugiej połowie mecz wyglądał już inaczej. Postawiliśmy się gospodarzom i powinniśmy strzelić co najmniej dwie bramki. Niestety tak się nie stało. Wynik idzie w świat, a my musimy się uporać z tym kryzysem - powiedział tuż po zakończeniu spotkania kierownik drużyny Robert Cybart.

Unia Hrubieszów - Łada Biłgoraj 5:0 (3:0)

Bramki:
Arkadiusz Drapsa 10′, 81′, Mariusz Pogórski 4′ (z rzutu karnego), Michał Herda 31′, Mateusz Pańko 77′.