Polecamy
|
Łada 1945 Biłgoraj >> Wyniki >> klasa B >> sezon 2010/2011
Wyniki >> klasa B >> sezon 2010/2011
Kolejka 1 - 11/12 wrzesień
Łada 1945 Biłgoraj 7-2 Orion-Stihl Jacnia 12 wrzenia, 16:00
KS Huk Lipiny 3-0 Alwa Brody Małe 12 wrzenia, 13:00
LKS Duet Wychody-Hubale 1-8 Perła Deszkowice 12 wrzenia, 16:00
Wrzos Szyszków 0-2 Relax Radecznica 12 wrzenia, 16:00
Rakovia Rakówka - pauza
Kolejka 2 - 18/19 wrzesień
Perła Deszkowice 1-1 Orion-Stihl Jacnia 18 wrzenia, 16:00
Relax Radecznica 7-1 LKS Duet Wychody-Hubale 19 wrzenia, 15:00
Rakovia Rakówka 3-2 KS Huk Lipiny 19 wrzenia, 16:00
Wrzos Szyszków 2-0 Alwa Brody Małe 19 wrzenia, 15:30
Łada 1945 Biłgoraj - pauza
Kolejka 3 - 25/26 wrzesień
KS Huk Lipiny 0-2 Łada 1945 Biłgoraj 26 wrzenia, 15:00
LKS Duet Wychody-Hubale 2-3 Alwa Brody Małe 26 wrzenia, 15:00
Perła Deszkowice 3-0 Relax Radecznica 26 wrzenia, 16:00
Wrzos Szyszków 3-1 Rakovia Rakówka 26 wrzenia, 15:00
Orion-Stihl Jacnia - pauza
Kolejka 4 - 2/3 padziernik
Relax Radecznica 4-0 Orion-Stihl Jacnia 3 padziernika, 15:00
Alwa Brody Małe 1-7 Perła Deszkowice 2 padziernika, 15:30
Rakovia Rakówka 5-0 LKS Duet Wychody-Hubale 2 padziernika, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 4-0 Wrzos Szyszków 3 padziernika, 15:00
KS Huk Lipiny - pauza
Kolejka 5 - 9/10 padziernik
KS Huk Lipiny 4-2 Orion-Stihl Jacnia 10 padziernika, 15:00
LKS Duet Wychody-Hubale 0-10 Łada 1945 Biłgoraj 10 padziernika, 14:00
Perła Deszkowice 2-1 Rakovia Rakówka 9 padziernika, 15:00
Relax Radecznica 4-1 Alwa Brody Małe 10 padziernika, 15:00
Wrzos Szyszków - pauza
Kolejka 6 - 16/17 padziernik
Alwa Brody Małe 0-3 Orion-Stihl Jacnia 17 padziernika, 14:00
Rakovia Rakówka 3-1 Relax Radecznica 17 padziernika, 13:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-0 Perła Deszkowice 17 padziernika, 15:00
KS Huk Lipiny 0-3 Wrzos Szyszków 17 padziernika, 15:00
LKS Duet Wychody-Hubale - pauza
Kolejka 7 - 23/24 padziernik
LKS Duet Wychody-Hubale 4-1 KS Huk Lipiny 24 padziernika, 14:00
Relax Radecznica 0-2 Łada 1945 Biłgoraj 24 padziernika, 14:00
Alwa Brody Małe 4-2 Rakovia Rakówka 23 padziernika, 15:00
Wrzos Szyszków 8-0 Orion-Stihl Jacnia 24 padziernika, 14:00
Perła Deszkowice - pauza
Kolejka 8 - 30/31 padziernik
Rakovia Rakówka 5-1 Orion-Stihl Jacnia 31 padziernika, 13:00
Łada 1945 Biłgoraj 7-1 Alwa Brody Małe 30 padziernika, 14:00
KS Huk Lipiny 2-0 Perła Deszkowice 31 padziernika, 13:00
Wrzos Szyszków 3-1 LKS Duet Wychody-Hubale 31 padziernika, 13:00
Relax Radecznica - pauza
Kolejka 9 - 6/7 listopad
LKS Duet Wychody-Hubale 6-2 Orion-Stihl Jacnia 7 listopada, 13:00
Relax Radecznica 2-2 KS Huk Lipiny 7 listopada, 13:00
Rakovia Rakówka 0-2 Łada 1945 Biłgoraj 7 listopada, 13:00
Perła Deszkowice 4-1 Wrzos Szyszków 6 listopada, 13:00
Alwa Brody Małe - pauza
Kolejka 10 - 10 kwietnia
Orion-Stihl Jacnia 0-3 (wo) Łada 1945 Biłgoraj 10 kwietnia, 14:00
na boisku 1-2; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Alwa Brody Małe 2-2 KS Huk Lipiny 10 kwietnia, 15:00
Perła Deszkowice 4-3 LKS Duet Wychody-Hubale 10 kwietnia, 15:00
Relax Radecznica 2-3 Wrzos Szyszków 10 kwietnia, 15:00
Rakovia Rakówka - pauza
Kolejka 11 - 17 kwietnia
Orion-Stihl Jacnia 2-2 Perła Deszkowice 17 kwietnia, 15:00
LKS Duet Wychody-Hubale 1-2 Relax Radecznica 17 kwietnia, 16:00
KS Huk Lipiny 1-0 Rakovia Rakówka 17 kwietnia, 15:00
Alwa Brody Małe 1-3 Wrzos Szyszków 17 kwietnia, 15:00
Łada 1945 Biłgoraj - pauza
Kolejka 12 - 20 kwietnia
Łada 1945 Biłgoraj 7-0 KS Huk Lipiny 20 kwietnia, 16:00
Alwa Brody Małe 2-1 LKS Duet Wychody-Hubale 23 kwietnia, 13:15
Relax Radecznica 5-0 Perła Deszkowice 23 kwietnia, 16:00
Rakovia Rakówka 0-3 Wrzos Szyszków 21 kwietnia, 14:30
Orion-Stihl Jacnia - pauza
Kolejka 13 - 30 kwietnia/1 maja
Orion-Stihl Jacnia 1-1 Relax Radecznica 30 kwietnia, 16:00
Perła Deszkowice 1-3 Alwa Brody Małe 1 maja, 16:00
Duet Wychody-Hubale 5-2 Rakovia Rakówka 1 maja, 16:00
Wrzos Szyszków 1-3 Łada 1945 Biłgoraj 1 maja, 13:00
KS Huk Lipiny - pauza
Kolejka 14 - 7/8 maja
Orion-Stihl Jacnia 4-1 KS Huk Lipiny 8 maja, 15:00
Łada 1945 Biłgoraj 8-0 Duet Wychody-Hubale 8 maja, 17:00
Rakovia Rakówka 2-0 Perła Deszkowice 8 maja, 17:00
Alwa Brody Małe 1-2 Relax Radecznica 18 maja, 17:30
Wrzos Szyszków - pauza
Kolejka 15 - 14/15 maja
Orion-Stihl Jacnia 5-2 Alwa Brody Małe 15 maja, 15:00
Relax Radecznica 4-1 Rakovia Rakówka 15 maja, 15:00
Perła Deszkowice 0-5 Łada 1945 Biłgoraj 15 maja, 16:00
Wrzos Szyszków 1-0 KS Huk Lipiny 14 maja, 17:00
Duet Wychody-Hubale - pauza
Kolejka 16 - 21/22 maja
KS Huk Lipiny 0-0 Duet Wychody-Hubale 21 maja, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-1 Relax Radecznica 22 maja, 17:00
Rakovia Rakówka 3-1 Alwa Brody Małe 22 maja, 17:00
Orion-Stihl Jacnia 3-3 Wrzos Szyszków 22 maja, 16:00
Perła Deszkowice - pauza
Kolejka 17 - 29 maja
Orion-Stihl Jacnia 0-3 Rakovia Rakówka 29 maja, 17:00
Alwa Brody Małe 0-6 Łada 1945 Biłgoraj 29 maja, 17:00
Perła Deszkowice 5-1 KS Huk Lipiny 29 maja, 17:00
Duet Wychody-Hubale 2-1 Wrzos Szyszków 29 maja, 17:00
Relax Radecznica - pauza
Kolejka 18 - 4/5 czerwca
Orion-Stihl Jacnia 4-1 Duet Wychody-Hubale 4 czerwca, 17:00
KS Huk Lipiny 0-2 Relax Radecznica 5 czerwca, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 5-0 Rakovia Rakówka 4 czerwca, 15:00
Wrzos Szyszków 5-0 Perła Deszkowice 5 czerwca, 17:00
Alwa Brody Małe - pauza
|
|